Sevgilimle sürtünnme yoluyla ilişkiye girdik.Üstümüzde iç çamaşırlarımız vardı.Kesinlikle bir boşalma olmadı.

Sevgilimle sürtünnme yoluyla ilişkiye girdik.Üstümüzde iç çamaşırlarımız vardı.Kesinlikle bir boşalma olmadı , zevk suyuda gelmdi diyebilirim belki 1 belki 2 damla kadar.Arkadasımın troid bezleirnde sorun var adette gecikme oluyor bazen.Hastalandıkdan 3 gün sonra kan tahlili yaptırıdk temiz cıktı ?

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız cinsel birlikteliğe göre hamilelik yok.

b******* :

Adet oldukdan sonra 3 gün sonra yapılan kan testi kesin sağlıklı sonucu verebilirmi ? adet gecikmesi oldukdan sonra mide bulantısı ile hastaneye kaldırıldı kız arkadasım 1 gün sürdü bulantısı şuan geçti doktor grib dedi acaba birrisk söz konusumu rahat olmak istiyorum ?

Cevap:

Adet olduktan sonra gebelik testi yapılmasına gerek yoktur, gebelik olasılığı ortadan kalkmıştır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.