Kemilüminesan Mikropartikül Enzim İmmünolojik tetkiki (CMIA) yöntemi kaçıncı jenerasyondur ve güvenilir bir test metodu mudur?

Hocam. Sizi danışman hekimim olarak görüp bir soru sormak istiyorum. Kemilüminesan Mikropartikül Enzim İmmünolojik tetkiki (CMIA) yöntemi kaçıncı jenerasyondur ve güvenilir bir test metodu mudur? Saygılarımla.

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz yöntemle ilgili çok sayıda çalışma kiti vardır ve jenerasyonları çalışılan yere bağlı olarak değişmektedir..