Kendisi karnıma oturdu. Hamile kalma riski nedir ?

Sayın Hocam, Kız arkadaşım ile 18 temmuz da bazı şeyler yaladım. 48 saat sonra hasta oldu (adet olacağını biliyormuş.). Ancak daha soyunmadan evvel zevk suyu dedikleri prostat sıvısı karnıma falan bulaştımı bilmiyorum. Kendisi karnıma oturdu. Hamile kalma riski nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riski yok denecek kadar azdır, ancak adet gecikmeniz olur ise test yapmanızı öneririz..