Kilot varken hamile kalınır mı?

Erkek arkadaşımla yakınlaştık. Üzerimde sadece kilot vardı. Onda da sadece kilot. Kilot varken üzerime boşaldı. Benim de kilodum ıslandı. Bu şekilde hamilelik olur mu?

Tahlil.com Cevabı :

Merak etmeyin bu şekilde hamilelik olmaz. 2 tarafta da kilot varken erkeğin menisinin sizin kilodunuzdan geçip hamilelik oluşturma ihtimali yoktur.
Aşağıda bu konudaki detaylı yazımızı oluyabilirsiniz.

Kilotla hamile kalınır mı?