Kimerizm sonucuna gore %95(12/12) olan aml hastasinin nakil icin ne anlama geliyor.

Oncelikle bir onceki vermis oldugunuz cevap icin tesekkurler. Kimerizm sonucuna gore %95(12/12) olan aml hastasinin nakil icin ne anlama geliyor.

Tahlil.com Cevabı : Kemik iliği nakli bir çok tahlil ve muayeneler sonrası verilmesi gereken bir karardır.Bu nedenle hastalığı takip eden doktor bir çok parametreyi değerlendirdikten sonra kararını verecektir.