Kız arkadaşım ayın 11 de adet olacak belirtilleri de şimdiden başladı adetin. sizce normal mi ?

iyi günler kız arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdim, aradan 2 ay geçti adeti düzgün fakat karnı şiştiği gibi diş eti kanaması da başladı ben ne kadar şüphelensemde kız arkadaşım böle birşeyin olmadığını söylüyo bu ayın 11 de adet olacak belirtilleri de şimdiden başladı adetin. sizce normal mi ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikle diş eti kanamasının ilgisi yoktur, çok şüpheniz var ise test yapmanızı öneririz..

C*********** :

Merhaba aynı şey benim başımdanda geçiyo 2 aydır düzenli adet biri 8 gün gecikmeli ve şuan biraz karnı şişti test yaptırdık idrar testi negatif çıktı sizce varmı?

Cevap:

İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.İdrar testi sonucunuzu Gebematik'e sormak için tıklayınız...

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.