Kız arkadaşım ile el münasebeti yaşadık giyinikken ve ben çamaşır pantolon üstümdeyken boşaldım vede pantolonum nemlendi vede oda elini sürmeye devam etti

Sorum olacak gerçekten doğru cevap verirseniz size müteşekkir olurum. Kız arkadaşım ile el münasebeti yaşadık giyinikken ve ben çamaşır pantolon üstümdeyken boşaldım vede pantolonum nemlendi vede oda elini sürmeye devam etti 10 dakika sonra lavaboya gitti o esnada elini genital bölgesine sürse gebelik oluştururmu sperm çamaşır ve pantolona değince ölürmü o pantolondaki nemlik sorun teşkil edermi

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin bu tür bir beraberlikte hamilelik olasılığı mümkün değildir.Hamilelik için erkeğin menisinin vajinaya direkt olarak girmesi gerekir.
Bu tür bir durum olmadığından hamilelik olasılığı da bulunmamaktadır.