Pantolondaki ıslaklık da sperm bulunup onu gebe bırakır mı ve de boxer ile pantolona gelen sperm ölmüş müdür?

Üzerimde boxer ve pantolon vardı kız arkadaşım bakire ve de oda aynı şekil giyinikti.Birbirimizi el ile tatmin ettik ve ben o an boşaldım. iç çamaşırım ıslandı o ıslaklık pantolonuma da bulaştı sonrasın da eli oraya gene değmişti 5 dakika sonra lavaboya gitti bu durumda pantolondaki ıslaklık da sperm bulunup onu gebe bırakır mı ve de boxer ile pantolona gelen sperm ölmüş müdür?

Tahlil.com Cevabı : İçiniz rahat olsun.Hele üzerinizde çamaşır ve giysiler varken bu tür cinsel yakınlaşma ve boşalmalarda hamilelik riski bulunmamaktadır.
Pantalona bulaşan  bir spermin, kız arkadaşınızın eline bulaşmasından hamilelik kesinlikle olmaz.