Kız arkadaşımla 3 saat içinde iki kez sürtündük. iç çamaşırlarımız üstümüzdeydi?

Kız arkadaşımla 3 saat içinde iki kez sürtündük. iç çamaşırlarımız üstümüzdeydi.birincide onda günlük pedde vardı.boşaldım ondanda zevk suyu geldi.ikincide kız arkadaşım tam orgazm olucakken durdurdu beni.iki gündür kasıklarım ağrıyo ve midem bulanıyo diyo.Sizce neden.ilk defa yaşadı zevk suyunu.gebe?

Tahlil.com Cevabı : İçiniz rahat olsun gebelik durumundan söz edilemez.