Adet dönemim bittikten sonra yumurtlama evresine 1-2 gün kala korunmasız şekilde ilişkiye girdim?

Adet dönemim bittikten sonra yumurtlama evresine 1-2 gün kala korunmasız şekilde ilişkiye girdim.5 günlük adet gecikmesi yaşamaktayım ve herhangi bir adet belirtisi de yaşamadım.İlişkiden 10 gün sonra ve 15 gün sonra iki kez idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı. Kan testi yaptırmalımym

Tahlil.com Cevabı : Testleri biraz erken yaptırmışsınız, kanda çalıştırmanız daha doğru sonuç verecektir..