Sürtünme ilişkisinden sonra şuan adetime 4 gün var?

Sürtünme ilişkisinden sonra şuan adetime 4 gun var ciplakken arka tarafta bi bosalma oldu on tarafa akma durumuna karşın hemen peceteyle silip kulot degistirdim bu durumda risk cok az degil mi regl öncesi belirtilerim oncekine gore daha hafif geciyor. bunun gebelikle ilgisi yoktur degil mi korkuyorm

Tahlil.com Cevabı : Dediğiniz gibi bu şekilde hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır. Adet gününüzü beklemenizi tavsiye ederiz.