Kız arkadaşımla adet geçirdikten 1 hafta sonra arkadan ilişkiye girdik?

Kız arkadaşımla adet geçirdikten 1 hafta sonra arkadan ilişkiye girdik. 3 defa içine boşaldım vajina ile bi teması bulunmadı.boşaldıktan sonra hemen yıkattırdım ve tuvaletini yapmasını söyledim.acaba hamile kalma riski varmıdır. ikimizde çok korkuyoruz lütfen yardımcı olurmusunuz.

Tahlil.com Cevabı : Arkadan olarak da bilinen an*l ilişkilerde ilişkilerde vajina ile temas olmadıkça hami,lelik ihtimali düşüktür, yine adette gecikme olursa test yaptırırsınız