Kız arkadaşımla aramızda sadece sürtünme oldu fakat üstümüzde kıyafetlerimiz vardı hamile olma şansı var mı ?

kız arkadaşımla aramızda sadece sürtünme oldu fakat üstümüzde kıyafetlerimiz vardı.bende boşalma oldu ama ona gelmedi. Adet olmayı beklediği süre dün veya bugündü ve bugün adet oldum dedi. Fakat kan rengi biraz açıkmış. sürtünme olayı olalı 7 gün oldu. hamile olma şansı var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde hamilelik olasılığı yoktur..