Oğlumun tahlil sonuçları( kalp ağrısı şikayeti ile ilgili gittik-ailede kalp hastalığı ve kan kanseri var)

Merhaba;01.08.2008 doğumlu oğlumun tahlil sonuçları( kalp ağrısı şikayeti ile ilgili gittik-ailede kalp hastalığı ve kan kanseri var)HCT 32.50MCV 70.70 MCH 23.90MCHC 33.80 RDW14.90 MPV11.40 FİBRİNOJEN442 SEDİMENTASYON 28 ALT16 ASO13 AST 21 CRP 0.5 RF 8 Kütleck-mb 2.4 troponin 0.01.çok teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulguları var, bu yönde tedavi ve nedenine yönelik de ilave tahliller yapılmalı.Kan sayımı ve anemi konusunda detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki bağlantımızı okuyabilirsiniz.Kansızlık ( anemi ) nedir? Anemi  tanısı nasıl koyulur, anemi hakkında sorulmuş soru ve Tahlil.com uzmanlarının cevapları