Kız arkadaşımla arka taraftan ilişkiye girdik.Hamile olabilir mi?

kiz arkadasımla arka taraftan ilişkiye grdik . Kız arkadaşm bakire. Adeti 1 hafta gecikti. Hamile olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Ancak spermler vajinaya girmiş ise az da olsa hamilelik olasılığı bulunabilir.

h******** :

utanmadan birde yazıyomusun arkadan i,lişkiyi:(ayıptır kuranı kerimi açta oku kıymetli vaktiniz varsa allah lanetliyor kızıda erkeğide..birde rekeğin kadınına saygısı olmadını gösterir bu tür ilişkiler allah hak yeri varken makatta ne işin var diyor..adem oğlu ordanmı dünyaya geldin.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.