Erkek arkadaşımla birlikte olduk.Norlevo kullandım.Hamile olabilir miyim?

merhabalar erkek arkadaşmla birlikte olduk bu ay 2 kez 5 gün arayla norlevo kullanmak zorunda kaldım. hastalığım 1 hafta gecikti. tüm adet belirtileri var fakat daha hastalanmadım hamile olabilir miyim_?

Tahlil.com Cevabı : Norlevo ertesi gün hapı gebeliği önlemekle birlikte yüzde yüz güvenli bir yöntem de değildir.Sonuç olarak adetiniz gecikmiş.Tedbiren gebelik testi yaptırmanız uygun olacaktır.