Kız arkadaşımla bir yakınlaşmamız oldu.bendede iç çamaşır vardı ondada

 Kız arkadaşımla bir yakınlaşmamız oldu.bendede iç çamaşır vardı ondada ama onun ince idi biraz.benim iç çamaşırım azıcık ıslanmıştı zevk suyu denen sıvıdan.kızarkadaşımın adet günüydü dün ve adet olmamış.hamile kalmış olabilirmi ya.çok korkuyorum.bide o üstümde oturmuştu.yakınlaşma o şekil oldu

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi