Kız arkadaşımla ilişkiye girdim sürtünme yoluyla ama boşalma gibi bir şey olmadı ve arada kıyafetlerimiz vardı?

Kız arkadaşımla ilişkiye girdim sürtünme yoluyla ama boşalma gibi bir şey olmadı ve arada kıyafetlerimiz vardı. Boşalma olmadı ama az sıvı geldi. Kız arkadaşımın da adet görmesi az geç oldu ama kist ameliyatı yüzünden de olabilir bu gecikme. Hamile midir?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetli ilişkilerde, sperm vajinaya temas etmediğinden hamilelik riski yoktur delikanlı. Adet gecikmesi kist ameliyatından olabilir.