Kız arkadaşımla prezervatif yoluyla ilişkiye girdik.

Kız arkadaşımla prezervatif yoluyla ilişkiye girdik. Ama kız arkadaşımın vajinasına boşalmadım.3,5 hafta sonra kız arkadaşım aedt gördü . adet gördükten yarın dahası kan gelmedi diyor.Bir hastalığa kapıldı ya da hamile diye çok korkuyoruz nedeni nedir?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.