Spermler iç çamaşırından geçebilir mi?

Tahlil.com Cevabı :  Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?

k********* :

iki aydır adet tarıhımde adetimi normal oluyorum ama bı korkum var ıkı ayust uste adet goren bırı hamıle olur mu acılll

Cevap:

Üstüne görme veya yerleşme kanaması hakkında o kadar yalan yanlış bilgi dolaşıyor ki internet ortamında ziyaretçilerimizi belki de binlerce kez bilgilendirmek zorunda kalıyoruz.

Üstüne görme nadir görülen bir durum olup sadece gebelerde görülür.
Görülse de sadece bir kere o da gebeliğin anne rahmine yerleşmesi aşamasında görülür.
Konuya dair detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

k********* :

erkek arkadasımla surtunduk. fakat üzerimizde pantolun ve altimizda da iç çamasiri vardi sevgilim üstümdyken boşaldigini söyledi ama 4 ic camasirlarndan cikip sonra pantolundan sizma ihtimali var midir.?

Cevap:

Anlattığınız gibi bir beraberlik sonrası gebelik olasılığı pek mümkün görülmüyor.
Sıklıkla  erken yaşlarda bu şekilde bir yakınlaşma yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan sıklıkla benzer sorular geliyor.

Tahlil.com doktorları olarak sizin gibi genç okurlarımıza  önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup hamileliğin oluşum ve test edilmesi hakkında  bilgi sahibi olmanız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

i********** :

pantolonuma bosaldı. ıcımde ıc camasırım ve peçete vardı. hamıle olma ıhtımalım nedır pantolonum uzerımde kurudu cıkarmadım. hamıle olma olasılıgım varmı?

Cevap:

Erken yaşlarda belirtiğiniz şekilde yaşanan cinsel beraberlikler sonrası kimi zaman bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.
Cinsellik ve hamilelik oluşumu gibi konularda bilgi eksikliği de buna benzer  soruların gelmesine yol açıyor.
Elimizden geldiğince okurlarımızı bu konuda bilgilendirmek için uyarıcı yazılar yayınlıyor ve soru cevaplıyoruz.
Belirtiğiniz şekilde bir ilişki ile  hamilelik mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

i*********** :

cok acıl yardım edın. erkek arkadasımla kıyafetlerımız varken sevıstık bosalma olmadı ama zevk suyu geldı erkek arkadasımın pantolonuna eger benım pantolonuma gelıp çamasırıma gecıp benı hamıle bırakır mı? hamıle olabılır mıyım korkuyorum :(

Cevap:

Hamileliğin nasıl oluştuğu konusunda yeterli bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.
Cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve çoğunlukla da  erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  buna benzer yüzlerce soru geliyor.Bu soruların çoğu da cinsel bilgisizlikten kaynaklanan sorular.
Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.
Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

k********* :

Yardım edın nlur. gıyınıkken hamıle kalınırmı? bende gunlk ped kulot pont erkek arkadasmda boxer pantlon nolursa olsun bu sekılde hamıle kalınır mı merak edıyorum onceden bılmeden yapmak ıstemedım kıyafetleykn bosalsa erkek kız hamıle kalırmı

Cevap:

Kıyafetler üzerinden hamileliğin oluşması neredeyse imkansızdır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

i********** :

.ten tene temas olmadıgı surece ustler gıyınıkken surtunmeyle ılgılı erkek boşalsa okadar kıyafetı gecıp spermler kız arkadasımı hamıle bırakır mı cok korkuyoruz lutfen bırakır yadar bırak az net cevap verın lınklerde tam cevabı bulamadık nolur :(

Cevap:

Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyun

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

i*********** :

Ne olur aydınlatın ve acıklık getırın.erkek arkadasım ve ben gıyınıktık ben onu pantolonu uzerınden elledım bosaldı pantolonu ıslaktı baya sonra o uzanırken kucagına oturdum ama gıyınıktım bende surtundum öyle o bosaldıgı ıcın spermlerı bana gecer mı

Cevap:

Kıyafetler üzerinden spermlerin geçmesi neredeyse yok denecek bir ihtimaldir. Sakince regl döneminin beklenmesini öneririz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

k********* :

Ben bir aydan ve belli aralıklarla erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişkiye giriyorum ama üstümde kıyafetim varken onun çıplak olması boşalması ve zevk suyu gelmesi bir şey değiştirir mi?

Cevap:

Vajinaya sperm temas ettiği sürece hamilelik az ya da çok söz konusudur.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

i********** :

Çıplak temas olmadıkça ıkı taraftada kıyafet varken o sekılde temasta yanı kıyafet uzerınden olan temasta hamıle kalınır mı? sevgılımle kıyafet uzerınden yuzeysel sevıstık hamılelık ıhtımalı varmıdır cok korkuyorum?

Cevap:

Kıyafetler üzerinden hamileliğin oluşması pek mümkün görünmüyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

i*********** :

Sperm pantolondan gecermı nolur yardım edın net bı yanıt verın. hamıle bırakır mı bırakmaz mı nolur :(

Cevap:

Spermin kıyafetler üzerinden geçmesi pek muhtemel değil. Tabi bu durum meninin yoğunluğuna bağlıdır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

k********* :

Çok acıl lınk atmayın nolur kesın cevap verın kıyafetler uzerınden sevısmeyle ıkı tarafta camasır ve pantolon var erkegın kendı ıc camasırına bosalması sonra hamıle kalınır mı nolur yardım edın

i********** :

kıyafetler spermın gecısıne engel mıdır? acıl. surtunerek kıyafetlı bosalma olursa kıyafet engel mı cok acıl net cevap verın lutfen

Cevap:

Küçük yaşlarda  olup  cinsel konularda bilgi sahibi olmadan  cinsel  deneyim yaşayan sizler gibi pek çok okurumuz var.
Bu tür  ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bir çok soru geliyor.
Bize yazdığınız ilişki türünde  hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Tahlil.com doktorları olarak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.

Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

k********* :

merhabalar. sevgılımle surtunduk ama kıyafetlerımız hıc cıkmadı ıkımızınde onda çamasır pantolon vardı bendede cıkarmadık hıc. erkek ark kendı boxerına bosaldıgını soyledı bana gecer mı hamılelık rıskı varmı? cok korkuyorum acıl yardım edın nolur :(

Cevap:

Sürtünme ve benzeri  ilişkilerde hamile kalmak neredeyse imkansızdır.
Ancak dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta vardır.
Bu konuda genç çiftleri uyarmalıyız.
Orgazm sonrası erkeğin menisinde bulunan sperm hücreleri vajina ile temas etmemeli ve vajinaya girmemelidir.
Vajinaya temas şüphesi var ise, adet gecikmesi olup olmadığına bakılmalıdır.
Böyle bir durum var ise, her ne kadar gebelik olasılığı çok düşük olsa da, içinizin rahatlaması için gebelik testi yapılabilir.

Konuya dair Tahlil.com doktorlarının yazılarını ve sorulmuş benzer sorular ile uzmanlarımızca  verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

i********** :

cokacıl bende kulot pantolon erkek arkadasımda boxer pantolın varken surtunduk zevk suyu geldı dedı 1 damla boxerına baktık nokta kadar bı lekeydı o pantolından benım pantlonumu gecıp camasırıma gecıp hamıle bırakır mı lutfen net bı cevap olur olmaz

Cevap:

Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyun

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

k********* :

Hocam çok acil bır sorum olucaktı yardım eder mısınız. öncelıkle ıkı taraftada sadece külot ve boxer olsa sürtünerek erkek boşalsa kadın hamıle kalır mı? spermler çamaşır uzerınden hamıle bırakır mı nolur açıl net bı cevap verın nolur.kıyafet sperm gecır mı

Cevap:

Kıyafetler üzerinden yaşanan birlikteliklerde hamileliğin oluşması neredeyse imkansızdır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

i********** :

Kıyafetlerle olan surtunerek yuzeysel ılıskıde bosalma olsa dahı hamılelık soz konusumu acıl?

Cevap:

Kıyafetler üzerinden hamileliğin oluşması pek muhtemel değildir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

k********* :

Kıyafet uzerıne menı akmasıyla hamıle kalınır mı sımdıden tesekkurler?

Cevap:

Vajinaya sperm temas etmediği sürece hamilelikten söz edemeyiz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

k********* :

iyi aksamlar iyi calısmlar öncelıkle. 1 hafta once kız arkadasımla surtunerek ılıskı yasadık bende boxer onda camasır ve tayt vardı ustundeyken bosaldım spremlerım ona gecmıs mıdır hamılelık mumkun mudur? bı sorun yaratır mı bıdahakı sefere hocam

Cevap:

Sürtünme veya benzeri yollarla  ilişki yaşayan bir çok genç çiftimizden bu tür sorular geliyor.
Hamile kalma endişesiyle  panik olan okurlarımız Tahlil.com'dan  bilgi istiyor.

Öncelikle şu konuyu vurgulayalım.Sürtünmeli ilişkilerde hamilelik şansı pek olası değildir. Çok düşük bir ihtimal olsa da, boşalma sonrası meninin vajinadan içeri girmesi sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz.

Buna dair bir şüpheniz var ise, beklenen regl tarihinde de en az 7 gün süreli  gecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

i********** :

hocam dunde sormustum ama tam net cevap alamadım zevk suyu veya spermler kıyafetten gecıp hamıle bırakır mı kafamızı cok kurcalıyor lutfen netleştırın bızı nolur

Cevap:

Hamileliğin nasıl oluştuğu konusunda yeterli bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.
Cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve çoğunlukla da  erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  buna benzer yüzlerce soru geliyor.Bu soruların çoğu da cinsel bilgisizlikten kaynaklanan sorular.
Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.
Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

i*********** :

kolay gelsın lutfen yardımcı olun. ıkı tarafta kıyafet varken spermler hamıle bırakır mı gecer mı nolur yardımcı olun kafayı yıcem spermler kıyafet uzerınden hamıle bırakır mı nolur acıl yardım edın

Cevap:

Çiftlerde cinsel beraberlik sırasında çamaşır ve çeşitli giysi varken kurulan ilişkilerde, vajinaya meni bulaşı  mümkün değildir.Bu nedenle hamilelik ihtimali neredeyse imkansızdır.

Ancak vajinaya sperm bulaşı söz konusu ile hamilelik olasılığı akla gelebilir.
Bu da zaten çok düşük bir ihtimaldir.Bu durumda adette gecikme olursa idrarda gebelik testi tedbiren de olsa yapılabilir.

Konuya dair aşağıdaki yazılarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

i********** :

Hocam merhabalar. ıkı taraftada kot pantolon varken erkek bosalsa spermler veya zevk suyu gecer mı hamıle kalma sansı varmı nolur acıl cevap verın yardımcı olunn lutfen

Cevap:

Kıyafetler üzerinden hamileliğin oluşması pek muhtemel değil. O nedenle sakin olmanızı ve regl dönemini beklemenizi öneriyoruz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.