Kız arkadaşımla sevişmiştik yumurtalarımda ağrı oldu tuvalatte peçeteye boşaldım?

Kız arkadaşımla sevişmiştik yumurtalarımda ağrı oldu tuvalatte peçeteye boşaldım pen*simi yıkadım ama detaylıca değil.Uyuduk aradan10 saat geçtikten sonra pen*simin başını arkadaşımın vajinasına değdirdim çok hafif geçirdim.hamile kalmaihtimali nedir

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşması beklenmez.