Sevgilimle 1 gün önce sürtünme yaşadık ama bende boxer + pantolon sevgilimde ise okul tayt + zıbın vardı ?

Sevgilimle 1 gün önce sürtünme yaşadık ama bende boxer + pantolon sevgilimde ise okul tayt + zıbın vardı pantolonum ile taytına sürtünme yaşadık vajinasının oldugu yere yani ama bende pantolon ondada taty + zıbın vardı hamile riski varmıdır acil? :(

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden yaşanan birlikteliklerde hamileliğin oluşumu beklenmez.