Kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık.

Kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık. İkimizde de iç çamaşırları vardı.2 İç çamaşırından spermler geçebilir mi ? İç çamaşırındaki ıslaklık vajinayla temas ederse hamilelik söz konusu olabilir mi? Merak ettiğim sorular bunlar, teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik için spermler vajinanın içine boşalmalıdır. İç çamaşırıyla hamilelik söz konusu olamaz