Sürtünerek ılıskı oldu zevk suyu bulastı

Sürtünerek ılıskı oldu zevk suyu bulastı boşalma olmadı.yanlışlıkla pen*sinin başı vajinama gırdı 1-2 damlalık kan gelince hemen bıraktık.regl donemım 5 gun gecıkmısken eczaneden test aldım sonuç negatıf ama suan 7 gun gecıktı goguslerm uçları acıyor,kabızım,sureklı ıdrara çıkıyorum.,hamılemıym?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyundan hamilelik olasılığı çok düşüktür. Emin olmak için kan tahlili yaptırabilirsiniz.