Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim daha 15 yaşında vajina kısmına hiç boşalmadım?

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim daha 15 yaşında vajina kısmına hiç boşalmadım son zamanlarda karnım şişti dedi ve adet dönemini tam hatırlamadığını belirtti.Sizin konunuzu okuyunca korktum zevk suyundan bir şey olur mu acaba? Onun farkedemiyoruz sonuçta bilgilendirmisiniz.

Tahlil.com Cevabı : Hamile değil.