Korunmasız bir şekilde cinsel ilişkiye girdik kız arkadaşımla.14 saat sonra Norlevo adlı hapın 2sini birden kullandı?

Korunmasız bir şekilde cinsel ilişkiye girdik kız arkadaşımla.14 saat sonra Norlevo adlı hapın 2sini birden kullandı.Fakat ben daha emin olmak adına Kan testi ile gebe kalıp kalmadığını öğrenmek istiyorum.Bunun için en uygun zaman ne zamandır kesin sonuçlar alabilmemiz adına,ne kadar beklemeliyiz?

Tahlil.com Cevabı : Adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa kanda beta hcg testine baktırın.