sonuclara gore bagisiklik gosterip hastaligi yendim mi acaba

Yaklasik 7 yildir hepatit b tasicisiyim.6 aylik rutin kontrol icin kan verdim. Aldigim sonuclar sunlar. Anti HBS 217 Anti hiv 0, 02 Hcv 0, 06 HbsAg 0, 13 Bu sonuclara gore bagisiklik gosterip hastaligi yendim mi acaba

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri yazarsanız size yardımcı olabiliriz. Geçmiş olsun.