Kızım 11 yaşında ve ALP değeri 609. Bu bir sorun olabilir mi?

 Kızım 11 yaşında ve ALP değeri 609.Bu bir sorun olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : ALP değeri yüksek çıkmış kızınızda.çocukların büyüme dönemlerinde de yüksek çıkabilir ama kızınızınki biraz fazla.Çocuk doktoru gerekli görürse ilave tahliller de isteyecektir