Kızımın akşam tokluk şekeri 300 sabah açlık şekeri 118'di Yapılan tahliller: c-peptit 2,8 nanogram/mL civarında(normali 0,9-7,1)

 Kızımın akşam tokluk şekeri 300 sabah açlık şekeri 118'di Yapılan tahliller: c-peptit 2,8 nanogram/mL civarında(normali 0,9-7,1); IsletAntikoru Zayıf pozitif (normali negatif); İnsülinAntikoru 6,9(normali 8,2'den küçük), GlutamikAsitDekarboksilaz 1,14 (normali 1-10) Sorunnedir? Neyapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Kızınız muayene bulguları ve yapılacak ilave tahlillerine göre bir çocuk endokrinolojisi uzmanı gerekli tanıyı koyacaktır. Açlık kan şekerindeki yükseklik özellik diabet yönünden bulgu veriyor.