Kızlığım bozulmasın diye erkek arkadaşımla adetken arkadan ilişki yaşadık. Boşalıp boşalmadığını bilmiyorum ama zevk suyuyla karışık gelmiş olabilir?

Kızlığım bozulmasın diye erkek arkadaşımla adetken arkadan ilişki yaşadık. Boşalıp boşalmadığını bilmiyorum ama zevk suyuyla karışık gelmiş olabilir. Hamile olur muyum?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamilelik oldukça düşük bir ihtimaldir. Adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testi yaptırabilirsiniz.