Kızlık zarı zedelenmesi dışında vajinadan kan gelebilir mi?

Merhaba hocam ilk iliskiye girdigimizde kizlik zari esnek olur kanamassa mesela, kizlik zari kani disinda baska turlu vajinadan kan gelebilir mi, mesela vajina kaslarini sIktigimizda kendimizi kastigimizda vajinada kanama olusabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sırasında kızlık zarı zedelendiğinde veya yırtıldığında kanama olur