Tahlillerimi yorumlarsanız sevinirim.

Hocam adım engin 34 yaşındayım. tahlillerimi yorumlarsanız sevinirim 3 12 2012 tarihinde hbv dna 5.95 ul çıktı 10 06 2013 tarihinde hbv dna 975 ul.çıktı ve son tahlillerim 17 11 2013 hbv dna 215 ul çıktı. vürüs devamlı azalıyor . acaba vürüs yok olurmu?

Tahlil.com Cevabı : Azalması oldukça olumlu, zamanla Hepatit B virusunun negatifleşmesi olabilmektedir.ޞu aşamada kontrollerinizi sürdürmelisiniz.