* kolay gelsin uzun olduğu için 1 kerede yazacağım şimdiden teşekkürler . radyolojik bulgular ;media

Tahlil.com Cevabı : * kolay gelsin uzun olduğu için 1 kerede yazacağım şimdiden teşekkürler . radyolojik bulgular ;mediastinal ana vasküler yapılar ve kalp kompartmanları olağandır. Trakea veana bronşlar açık olup mediastinal patolojik lenf nodu ayırt edilmemiştir. kesitler akciğer parankim penceresi ile birlikte değerlendirildiğinde her iki akciğerde amfizematatö havalanma artışı saptanmıştır .