Kolumda mor mor izler çıkıyor daha doğrusu tüm vücudumda.Ve en ufak şeyden yara oluyor.

Merhaba.kolumda mor mor izler çıkıyor daha doğrusu tüm vücudumda.Ve en ufak şeyden yara oluyor.ayrıca ben çıkmaya başladı.Saçlarım çok dökülüyor.Ve çok halsizlik var bunun yanı sıra aşırı kilo veriyorum.Hangi doktora gitmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle cildiye ve dahiliye bölümlerine gidebilirsiniz.Kan sayımı ve vitamin, mineral eksikliğine dair bazı testler yapılabilir.