Vücutta, avuç içi ve ayak altında şiddetli kaşıntı.Kaşıdıkca kanıyor. Total bilirubin 1.7 Direkt bilirubin 1.11 ALT 89 AST 67

Vücutta, avuç içi ve ayak altında şiddetli kaşıntı.Kaşıdıkca kanıyor. Total bilirubin 1.7 Direkt bilirubin 1.11 ALT 89 AST 67 ALP 459 GGT 168 GLUKOZ 132 Hangi Doktora gitmeliyim.Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer testleri yüksek ve kan şekeri de diabet lehine sonuç vermiş.İlk aşamada dahiliye ve/veya endokrinoloji doktoruna başvurabilirsiniz.