Korkumdan test yaptirmaya cesaret edemiyorum

Ben adetimin ikinci gunu mesigyna yaptrdim 4gun sonra adet bitti ek korunmasiz iliskiye girdim.iki hafte sonra yine adetim geldi.bittikden sonra uc gun gecdi tekrar adet oldum.su an ikinci gunu adetimin.Korkumdan test yaptirmaya cesaret edemiyorum.korkuyorum bu kanamami adet degilmi hamilemiym?

Tahlil.com Cevabı : Korkmanın bir faydası yok, test yaparak öğrenebilirsiniz,..