Adet günümün 2. gunu ters ilişkiye girdik.

Adet günümün 2. gunu ters ilişkiye girdik. bir gün sonra kalcamda agrılar ve midemde yanmalar hıssettım bunlar hamilelik belirtisi olabilirmi ? adetlıyken hamile kalma olasılıgı ne kadar olabılır ?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden 1 gün sonra hamilelik belirtisi olmaz, ilişkiden kaynaklanan yan etkiler olabilir.