bosalırken iç çamaşırıma aktı çıkarırkende içine girmiş olabilme ihtimali var.hamilemiyim?

Sevgilim üzerime boşaldı iç çamaşırlı sürtündük fakat bosalırken iç çamaşırıma aktı çıkarırkende içine girmiş olabilme ihtimali var hemen sildim yıkadım.17 saat sonra ella kullandım.Adetlerim düzensiz yumurtlama dönemimi hesaplayamıyorum hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya meni girişi olmadığı durumlarda hamilelik ihtimali söz konusu değildir ayrıca ella kullanmanız da gebelik ihtimalini engellemektedir.Bu durumla ilgili detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi için tıklayınız