korunarak ilişkiye girmistik. Sizce hamilemiyim ne yapmalıyım.

Merhaba.. Evliyim ve her ay adet günümden 3 gün önce adet oluyordum.ve bu ay adet günüm bi kaç gün geçti. Ve korunarak ilişkiye girmistik. Sizce hamilemiyim ne yapmalıyım. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Gebe olup olmamanız nasıl korunduğunuzla alakalı yine de gecikme ilk olarak gebeliği akla getirir. Kanda gebelik testiyle gerçeği öğrenebilirsiniz.