Korunmalı cinsel ilişki yaşadım boşalmadan ilişkiyi bitirdim ve prezervatif üzerindeyken sabunlu sıcak su ile yıkadım.

Lütfen konuyla ilgili olarak yorumlarinizi rica ederim bu cevaba ihtiyacim var. Korunmalı cinsel iliski yasadim boşalmadan ilişkiyi bitirdim ve prezervatif üzerindeyken sabunlu sıcak su ile yıkadım ve cikardim sizce hastalık kapılmış mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, geereken önlemleri almışsınız. Bu durumda enfeksiyon yönünden  bir riskten söz edemeyiz.