Korunmalı ilişki oldu ve öpüşme ve ağızdan temasda korunma yoktu 17. gunde bu testi oldum sonuc negatif (Anti-HIV1+2 ve p24 Antijeni)?

Korunmalı ilişki oldu ve öpüşme ve ağızdan temasda korunma yoktu 17. gunde bu testi oldum sonuc negatif (Anti-HIV1+2 ve p24 Antijeni) Tekrar yaptırmama gerek olmadıgı söylendi. Bu testin güvenilirliği ne kadardır? sonradan pozitife dönermi ağızdande bulaş cok dusuk ıhtımal denıyor ama korku bıtırdı beni

Tahlil.com Cevabı :

HIV testi sonuçlarınızı  normal olarak değerlendirdik.
Verdiğiniz bilgilerden ve anlattıklarınızdan HIV Testleri, HIV Enfeksiyonu  ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.
AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....

HIV ve AİDS nedir, belirtileri ve tedavisi