Merhaba HIV testleri içinde en güvenilir HIV RNA(PCR) testi olduğunu duydum?

Merhaba HIV testleri içinde en güvenilir HIV RNA(PCR) testi olduğunu duydum. Benim sorum şu:Diğer testleri yapmadan,örneğin şüpheli ilişkiden 1 ay sonra PCR testi yaptırırsam ve negatif çıkarsa,içim rahat bi şekilde normal hayatıma devam edebilir miyim? Saygılarımla

Tahlil.com Cevabı : Ordan burdan duyduğun şeylere çok kafanı takma, bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvur.Uygun zamanda hangi testin yapılması konusunda gerekli bilgiyi verecektir.