Korunmasız bir ilişkiden 4 ay sonra Anti HIV testi yaptırdım. Sonuç : 0.227 Negatif aralıgı için COI 0,9-1 aralığı belirtilmiş.

Korunmasız bir ilişkiden 4 ay sonra Anti HIV testi yaptırdım.Sonuç : 0.227Negatif aralıgı için COI 0,9-1 aralığı belirtilmiş. Benim sonuç değeri bu aralıkta gözükmüyor zaten bilgisayarda koyu olarak basmış normal değerinde olmayan değerler gibi.Doktor durum negatif dedi ama aralık dışında olması beni kuşkulandırıyor...Konu ile ilginiz bilginiz ve ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş,sorun yok