6 ay önce yaşanan bir ilişkim oldu. 6 ay boyunca düzeli adet oldum?

6 ay önce yaşanan bir ilişkim oldu. 6 ay boyunca düzeli adet oldum. 14 ocak, 15 şubat, 17 mart, 13 nisan, 11 mayıs, 9 haziran. karnımda da herhangi bir şişme yok. ama sanki içimde bir şeyler kıpırdıyor gibi, banana mı öyle geliyor acaba. hamilelik ihtimali söz konusu mu?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında defalarca düzenli adet görüldüğü için hamilelikten söz edilemez.