Kusma ve sağ kasıkta ağrı şikayeti ile doktora gittim ultrasona verdi apandiks çapım 6mm çıktı

kusma ve sağ kasıkta ağrı şikayeti ile doktora gittim ultrasona verdi apandiks çapım 6mm çıktı acil doktoru sınırda olduğunu ağrılarımda artma olursa hemen doktora baş vurmamı söyledi sizce apandist olabilir miyim normal apandiks boyutu nedir çok korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Boyuttan ziyade muayene bulguları ve kan sonuçlarınız önemlidir..Kşiden kişiye boyut değişebilir..