Lökosit Negatif HPF 0-5 Eritrosit Negatif HPF 0-5 Yassı Epitel Hücreleri Negatif

Lökosit        Negatif    HPF        0-5             Eritrosit        Negatif    HPF        0-5             Yassı Epitel Hücreleri        Negatif            0-4             Bakteri        Nadir    HPF        Negatif             Patolojik Silendir        Negatif    LPF (20 katbüyütme)        Negatif      Yukarıdaki bulgular ne anlama geliyor ?

Tahlil.com Cevabı : ,Sorduğunuz idrar tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.