MCV: 78,6 HBG : 11.8 PCT 0.179 eklem ağrılarım var sonuçlarım sizce nasıl?

23 yaşındayım ve halsizlik, yorgunluk, eklem ağrısı ve sürekli uyku hali şikayeti ile doktora başvurdum. hemogram değerlerimden anormal değerlerim şöyledir: MCV: 78,6 HBG : 11.8 PCT 0.179 Biyokimya sonuçlarında anormal değerler ise şöyledir: Ferritin 8, Kolesterol 203, LDL-Kol 133, HDL-Kol 64, Total bilirubin 1.38, Direk bilirubin 0,22, İndirek bilirubin 1,16, UIBC 317

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulgularınız var.Ayrıca LDL kolesterol testiniz bir miktar yüksek çıkmış.