.tam idrar ve hormon tahlilleri yaptırdım.idrarda herşey normal ama bakteri hücresi birim /HPF,referans aralığı 0-1 iken benimki 4 çıkmış

Hocam merhaba ben 21 yaşında,bayanım.tam idrar ve hormon tahlilleri yaptırdım.idrarda herşey normal ama bakteri hücresi birim /HPF,referans aralığı 0-1 iken benimki 4 çıkmış.Kan tahlilimdeyse bilirubin(direkt) 0.33, hdl kolestrolüm 84,ldl kolestrolüm 68,ferritin 10.tahlilimi yorumlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : İdrarda bakteri görülmesi enfeksiyon olabileceğinin göstergesidir.Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz