Meni gibi bir akıntı geliyor kendiliğinden ve idrar yaparken dayanılmazbir yanma ve acı oluyor.

İdrar Tahlilim: Meni gibi bir akıntı geliyor kendiliğinden. Ve idrar yaparken dayanılmazbir yanma ve acı oluyor. Ciddi bir rahatsızlığım var mı? Hemoglobin + + pozitif Protein + + + pozitif tortu var lökosit bol eritrosit bol amorf kristalleri orta

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlillerinizde olmaması gereken bulgular var. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.