Menin rengi beyaz ve sarı ya benze birşey yda bulanık beyaz.

merhaba ben 16 yaşındayım erkegim. mastürbason yaptıgımda bu durum son 2 haftadır oluyor menin rengi beyaz ve sarı ya benze birşey yda bulanık beyaz..bu durumdan endişeleniyorum.Lütfen bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Endişelenecek bir şey yok. Bu meninin normal rengi.